Biz acilen yardıma ihtiyacımız var!Çocukların Deheishe Yardım!

Karama bağışlar olmadan hayatta olmaz bağımsız bir kuruluştur. Eğer bağışta bize yardımcı olabilir eğer biz son derece mutlu olurdu. Bağışlanan miktarı Filistin'de Karama doğrudan aktarılacak ve tüm projeler için kullanılacak.

Payza ile güvenli bir şekilde bağış yapın. Sadece aşağıdaki alana değer yazın ve düğmesine tıklayın.

The safest way to donate to Karama is through our GlobalGiving account!

You can click one of the buttons below to easily transfer the amount of your choice to one of our projects on the Global Giving website.

12

If you would like to hear about other ways of donating, e.g. through Paypal please contact us about the options.

Click me!

Eğer Karama gibi olduğunu dünyaya göster.

Online mağaza ziyaret etmek için buraya tıklayın.

 

Bir çocuğun yüzünde bir gülümseme koy!

Doe eğlenceli ve eğitim! On günlük bir Yaz Kampı bir eğitim deneyimi fon, bu yıl bir çocuğun zihninde canlandırmak Yardım!

Üç şekilde yardımcı olabilir:

Temel

Yemek, Karama de faaliyetler ve yerel bir yolculuk içerir. € 40 yardımcı olun.

help us

PRIM

Shirt, kep, günde iki öğün, yarışmalar için günlük ödüller, restoran ve eğitim kursları (din, kadın hakları, ilk yardım) için birkaç gezileri: Temel Paket artı içerir. Çocuklar da üç gezilerine çıkma: alanına Duheisha dışında havuz ve iki gezi bir yürüyüş. € 120 Yardım.

TOP

Premium paket 10 gün ve daha fazla çocuk Duheisha dışında kamp konferanslar, film ve politik figürler yerine gördüm olacak içerir. Bu paket üç Bethlehem çeşitli şehirlerine dışarı gezileri ve daha cömert ödüller yarışmalar içerir. € 200 ile yardım edin.