Kültürel Değişim

Karama vizyonu yaşamın her alanında bilgi ve anlayış geliştirmektir. Çünkü işgal, çocuk Duheisha kendi dışında başka bir bakış açısıyla dünyayı görmek için çoğu zaman mümkün değildir. Karama ile diğer kültürlerle temas ederek onların ufuklarını genişletebilirsiniz.

Danimarka'da Yaz Kampları

Kültürel değişim Bizim ana proje Danimarka yıllık bir yolculuk. Her yıl yaklaşık 10 genç bir grup insan orada bir yaz kampına katılan. Bunlar Filistin ve dışında temsil etme görevi sorumludur. Bu gezi için hazırlık genellikle biz onların katılımını ve Karama ve onların gelecekteki liderlik potansiyeli sorumluluğunu göre gençlerin seçmiş olduğu ay sürer.

Genç insanlar her zaman Danimarka'da halka göstermek için bir şeyler hazırlar. Genellikle geleneksel Arap dansı Dabka ile çıraklar ve işgal altında hayatı hakkında konuşmaları hazırlar.

Danimarka Bizim gezileri cömertçe var ortaklarımız tarafından finanse edilmektedir. Bir çok teşekkür ederim!

Kültürel çalışma

Bizim yabancı gönüllülerin çoğu, geldikleri ülkelerdeki ilgili sunumları hazırlamak. Çocuklar resimlerini görmek ve gelenekleri, custumes ve ülkelerin tipik yemekleri hakkında hikayeler duyuyoruz. Çocuklarımızın fiziksel Batı Şeria'da sıkışıp rağmen işgal altında yaşayan ve duvarın altında, en az duyabilir ve dünyanın diğer ülkeler hakkında biraz hissediyorum.