Eğitim Ve Diğer Becerileri

Karama mülteci kampında Duheisha daha iyi bir eğitim ortamı sağlamak için çalışmaktadır. Biz çocukların becerilerini geliştirmek ve daha iyi bir gelecek hazırlamak için eğitim atölyeleri ve sınıfları sağlar.

İngilizce Dersleri

Eğitim projelerinde çocukların becerilerini kurmak ve geliştirmek için İngilizce Karama vurgulamaktadır. Bizim yabancı gönüllü İngilizce dersleri haftada birkaç kez verin. Bu, çocukların gönüllüler yardımı ile becerilerini bilemek için ve anadili ile uygulamaya teşvik eder.Dersler kelime bilgisi, dilbilgisi ve dinleme ve yazma uygulamaları kapsayacak ve eğlenceli bir şekilde dil öğrenmeye hazır olun. Orada temel ileri düzeye kadar dersler ve aynı zamanda kadınlara sunuluyor.

Projeler ders

Üniversite öğrencileri ve uluslararası gönüllüler matematik ve teknoloji ile gençlere yardımcı olur.

Biz de UNRWA ve yerel okullar ile işbirliği içinde büyük ölçekli eğitim çalışmaları düzenlemek. Bu projeler, biz ailelere daha fazla zorluk ve psiko-sosyal yardım ile öğrencilere iyileştirici dersleri almak.

Liderlik Becerilerini

Karama hükümeti kendi genç var. Çocuklar yıllık seçimlerin Karama yapar programları ve faaliyetleri hakkında karar verecek temsilcileri seçim yapmak. Tüm iç çatışmaları düzenli gerçekleşmesi çocuk mahkemelerde çocuklar arasında çözümlenir. Biz, özgüven ve sorumluluk teşvik ediyoruz. Tüm bu faaliyetler büyük bir çocuk tarafından denetlenmektedir. Altı yönetim kurulu üyelerinin (Toplam yedi adet) 23 yaşından daha gençtir.

Nós também fazemos workshops sobre democracia, direitos e liderança com as crianças. Assim elas inspiram suas próprias perspectivas de vida com as idéias de outras pessoas e ficam mais confiantes para tomar decisões.

Geziler Ve Yaz Kampları

Işgalinin en kötü sonuçlarından biri gelip Filistinlilerin gitme özgürlüğü severeamente sınırlı olmasıdır.Karama düzenli turlar organize - şartlar elverdiği zaman - makro-bölge alanı Duheisha için yaşadıkları ülke ile çocukların tanımak gibi hareket için onların ihtiyaçlarını karşılamak için. Biz zaten Jericho havuzu, Artaş, Solomon ve ülke çapında diğer yerlerde havuzları geziler yaptık.

Her yıl biz de 60 ve 150 arası çocuklar için yaz kampları düzenlemek. Bu kamplar oyunlar, espriler ve eğlenceli, eğitici ve eğlenceli. Çocuklar atölye katılmayı seçebilir ve çeşitli konularda pek çok var. Ayrıca tema gün var, quanod çocuklar farkında olmadan pek çok yeni şeyler öğreneceksiniz.Gün boyunca, kaldırımlar, çocukların mirası ve geçmişi hakkında bilgi edinmek, biz de çevre ile endişeleri hakkında pratik dersler verir.

Kamplar genellikle önceki yıllarda Filistin kamplarına katılan gönüllüler tarafından organize edilmektedir.

Bilgisayar Sınıfları

Karama çocukların temel ve ileri düzey bilgisayar öğrenmenize yardımcı olur.

- Biz erkekler ve kızlar için temel kursları sunuyoruz.

- Tüm çocuklar Karama ve koltuk ücretsiz internet erişimi vardır.